• Przegląd stomatologiczny

• PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY

Stomatolog - Pani Elżbieta Guzek ul. Słoneczna 2, Pruchnik
            Daty przyjęcia uczniów na przegląd stomatologiczny:
            - 31.05.2022 r.,
            - 2.06.2022 r. ,
            - 9.06.2022 r.,
            - 14.06.2022 r.
            od godziny 10.45.
            Proszę zabrać pesel dziecka.

Pani Dyrektor bardzo prosi o korzystanie z wizyt u stomatologa.

• Wycieczka do "Korony"

• 19.05.2022 r. dzieci z obydwu grup przedszkolnych oraz  klasy I i II wzięły udział w  wycieczce do „Korony”- sali zabaw w Jarosławiu.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami, labirynty i wiele innych.

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze- radosnej zabawy.

• Święta majowe

• 10 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji świąt majowych.

Uczniowie klasy IV i VII zaprezentowali piękny montaż słowno- muzyczny poświęcony uroczystościom:

• 1 maja- Święto Pracy,
            • 2 maja- Święto Flagi,
            • 3 maja- 231 rocznica uchwalenia konstytucji,
            • 8 maja- 77 rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie.

Występ ubarwiły piękne piosenki patriotyczne oraz taniec z flagami.

• Wycieczka do "Fantazji"

• Dnia 28 kwietnia 2022 r. dzieci z klas II, III, IV wzięły udział w wycieczce do Centrum Zabaw  dla dzieci „Fantazja” w Rzeszowie.

Wszyscy świetnie się bawili korzystając z różnorodnych atrakcji.

Po wyczerpujących zabawach, aby zregenerować siły pojechaliśmy na pizze i frytki do Rancza w Łopuszce.

Podróż przebiegła w dobrej atmosferze przy dźwiękach piosenek.

Zmęczeni, ale zadowoleni około godz. 14.00 wróciliśmy do domu.

• Koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej w Pruchniku

• 26.04.22 r. w naszej szkole odbył się niezwykły koncert. Na scenie wystąpili uczniowie Publicznej Szkoły Muzycznej  I stopnia w Pruchniku. Młodzi artyści zaprezentowali wspaniałą  grę na różnych instrumentach.

Widownia z zachwytem słuchała wykonań muzyki klasycznej, jednak najbardziej emocjonujące były momenty, gdy na scenie występowali uczniowie naszej szkoły.