• Zakończenie roku szkolnego 2023/24

•   21.06.2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24.  Był to wyjątkowy dzień, pełen radości, wzruszeń oraz podsumowań.

Podczas uroczystości, pani dyrektor Barbara Mroczka podziękowała uczniom za ich ciężką pracę, nauczycielom za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce odebrali nagrody. Nie zabrakło również podziękowań dla sponsorów, którzy   nieustannie wspierają naszą placówkę.

Głos zabrała również przewodnicząca rady rodziców- pani Olimpia Piórkowska- Wywrót, która wręczyła podziękowania rodzicom zaangażowanym w działalność na rzecz naszej szkoły.

Szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klasy 8, którzy zakończyli swoją edukację w naszej szkole podstawowej. Z tej okazji przygotowano wraz z ich udziałem program artystyczny, pełen wspomnień i podziękowań. Uczniowie klasy 8 otrzymali upominki od swoich kolegów i koleżanek, które będą przypominać im o wspólnie spędzonych latach.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały rok szkolny!

Życzymy naszym absolwentom sukcesów w dalszej edukacji, a wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych, bezpiecznych wakacji.
            Do zobaczenia we wrześniu!

• Rozbórz Długi 104
          37-560 Pruchnik
        • mgr Barbara Mroczka
        • SKRZYNKA e- PUAP
          Szkoła publiczna prowadzona przez organ administracji rządowej lub jednostkę samorządu terytorialnego jako jednostka budżetowa w rozumieniu art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 869, z późn. zm.) realizującą zadania publiczne, o których mowa w ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2020 r. poz. 346, z późn. zm.) ma obowiązek posiadania skrzynki e-PUAP.

SKRZYNKA e- PUAP SZKOŁY TO - SProzborz