• Medale lekkoatletów w Powiatowych Igrzyskach Dzieci!!!

• Powiatowe Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce, które odbyły się w Pruchniku (17.09.2024 r.) inaugurowały sportowe zmagania w bieżącym roku szkolnym. Rywalizacji najmłodszych lekkoatletów (frekwencja była rekordowa) towarzyszyła piękna pogoda sprzyjająca osiąganiu dobrych rezultatów. Naszą szkołę reprezentowało 6 sportowców z których medalowe pozycje, w konkursie skoku wzwyż wywalczyli: Filip Ścibiorski i Kacper Szymański Galas. Filip, wynikiem 125 cm wygrał rywalizację i uzyskał prawo startu w finale wojewódzkim (Stalowa Wola, 24.09.), a Kacper był trzeci. Piąte lokaty przypadły Julce Szczepanik w skoku wzwyż i Mai Szczepanik w rzucie piłeczką palantową (Weronika Gwóźdź, w tej samej dyscyplinie zajęła 11 miejsce). Milena Jagiełka, w biegu na 60 metrów uzyskała 9 czas.

• Narodowe Czytanie

•     Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII odsłonie akcji Narodowego Czytania, która odbyła się 7 września o godz. 1000 w Szkole Podstawowej w Kramarzówce. W tym roku lekturą tego wydarzenia był "Kordian" Juliusza Słowackiego.

• Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

• Inaugurację nowego roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Św. w kościele parafialnym w Rozborzu Okrągłym. Dalsza część uroczystości miała miejsce na sali gimnastycznej w szkole. Po wprowadzeniu sztadaru szkoły i wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego, pani Dyrektor powitała wszystkich nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Następnie głos zabrał Burmistrz Pruchnika - Pan Stanisław Kłopot. Po uroczystości uczniowie udali się do sal, aby tam spotkać się z wychowawcami.

Witamy w nowym roku szkolnym!!!

Niech każdy dzień będzie dla nas wszystkich pełen małych i dużych sukcesów oraz wielu inspirujących momentów.

• Rozbórz Długi 104
          37-560 Pruchnik
        • mgr Barbara Mroczka
        • SKRZYNKA e- PUAP
          Szkoła publiczna prowadzona przez organ administracji rządowej lub jednostkę samorządu terytorialnego jako jednostka budżetowa w rozumieniu art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 869, z późn. zm.) realizującą zadania publiczne, o których mowa w ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2020 r. poz. 346, z późn. zm.) ma obowiązek posiadania skrzynki e-PUAP.

SKRZYNKA e- PUAP SZKOŁY TO - SProzborz